KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487508
nr 1248 7508
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinna med flätor. Olja på pannå, 32x29
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:25:26
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr