KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487508

nr 1248 7508

Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinna med flätor. Olja på pannå, 32x29

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 15 april 2019
kl 18:25:26